Hizmetlerimiz

Neden BugDigi?

Dijital Pazarlama Stratejilerinde Yaratıcı & Yeninlikçi Bir Bakış Açısı İçin Dijital Gücümüzle Yanınızdayız…

01

Kurumsal İşbirliği

Dijital varlıklarınızın yönetimi konusunda hem ekibimizdeki uzmanlarımızla hem de Google ve Facebook bünyesinde yer alan danışmanlarla birlikte hareket etmekteyiz. Sahip olduğumuz Kurumsal İşbirliği statüsü sayesinde daha etkili çözümler ve sonuçlar elde etmekteyiz.

02

Eğitim & Bilgi Paylaşımı

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde bilgi şeffaflığını en ön planda tutmaktayız. Projeniz veya markanız ile ilgili stratejileri sizinle birlikte belirlerken, gerçekleştirilen tüm işlemler hakkında sizinle bilig paylaşıyor ve süreçleri takip etmenizi kolaylaştırıyoruz.

digital-marketing

Sosyal Medya Yönetimi

Her online mecra kendine özel kullanıcılara ve iletişim diline sahiptir. Biz de markanızın sosyal medyada bilinirliğinin artması için yaratıcı içerikler ve kampanyalar üretir. Mesajınızı doğru zamanda, doğru hedef kitleye ulaştırarak etkili bir iletişim ve dönüşüm hedefini gerçekleştirir.

Google Ads (Google Reklamları) Yönetimi

Google’da kapsamlı reklam stratejileri oluşturulması, reklamın düzenli güncellenmesi ve raporlanmasının yanında markanızın gelişimine katkı sağlayacak bilgi ve analizleri de sizinle paylaşıyor ve değerlendiriyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO hizmetleri ile kalıcı ve hızlı şekilde arama motorunda üst sıralara organik olarak çıkmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Tüm sosyal medya alanlarında (İnstagram, Facebook, Linkedin, TikTok vb.) markanızın imajına uygun olarak reklamlarınızın oluşturulması, hedef kitle ve stratejisinin oluşturulması, optimize edilmesi ve raporlanması dahil her noktada destek verebiliyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Markanızın Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 ve Amazon‘da satış yapmasını istiyorsunuz ama bu süreçler muhtemelen hem çok karmaşık, hem de çok teknik geliyor olabilir. Biz ihtiyaçlarınız ve sektörünüze göre tüm mecralarda kurulumunuzu yapıyor ve tüm teknik süreçlerde de yanınızdayız.

Web Site Tasarımı ve Yönetimi

Web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir.

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı

Markalar, insanların karşısına,  kimliklerini giyinerek çıkarlar. Kurumsal kimliğiniz markanızın duruşunu iddiasını, yapmak istediklerini, gitmek istediği istikameti, vadettiği kaliteyi gösterir.

Doğru Strateji > Doğru Reklam

Hedefimiz markanızı ve hedef kitlenizi analiz ederek size en uygun reklam stratejisini belirlemek. Bu sayede markanızı doğru hedef kitleye ulaştırırken, reklam bütçenizi en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlıyoruz.

Kararsız Mı Kaldınız? Bize Ulaşın >>>

Copyright @2022 Designed by BugDigi | Developed by BambuDijital